Дорогі випускники 2024 року!
Дорогі наші діти ,ви гордість і надія ліцею . Війна змусила вас , дівчата і хлопці, подорослішати завчасно, стати сильнішими і впевненішими. Пам”ятайте : Україні потрібні ваші знання, віра і оптимізм, патріотична громадянська позиція . Хай буде шлях у доросле самостійне життя щасливим. Бажаю впевненості у власних силах, невичерпного завзяття і готовності йти до своєї заповітної мрії.
Висловлюю подяку батькам та рідним наших учнів за активну співпрацю, волонтерську допомогу, підтримку дітей у нелегкий час дистанційного навчання.
Разом ми сильні. Віримо в майбутнє України ! Віримо у випускників П’ятигірського ліцею! Вітаю!
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-51866e02fe35815dea2f930958fdb65b-v-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-9387917b3d01df169a5d7927710fb4e0-v-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-11f7be884090ca933b9eb29c75247ea6-v-300x200.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-545fc1480fb6a07a40c211116159a49b-v-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-ce3cee0c979bf304dd52bdbb9d05c906-v-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-96e9b32c4e90a718444a8d2e9b5f541f-v-300x200.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-4cafa9cf28128013935875153ebc546d-v-225x300.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-b8511a202297a7b5b9cfa8ce3cbabf52-v-300x200.jpg)